بسم الله

سلام .چند مدتیه با یه تیم دشمن شناسی در حال مطالعه ی ادیان و فرقه ها هستیم ...تا حالا یهود و مسیحیت و وهابیت و بهائیت رو کمی کار کردیم ! کتب شون و عقایدشون رو بررسی کردیم . رده اول هاشون( در فرق بهائیت و وهابیت ) رو از لحاظ شخصیتی بررسی کردیم .

اخر ِ همه ی  این ها ، با خودم  گفتم :

حالا میفهمم میگن قران معجزه اس یعنی چی؟

 حالا میفهمم "الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایه امیر المومنین "یعنی چی ؟گریه

حالا میفهمم یه مسیحی یا  یهودی که قران رو میخونه و شیفته اش میشه دلیلش چیه ؟!

گاهی وسط درس گریه ام میگرفت ازینکه تاحالا نمیدونستم مسلمانی چه ارزشی داره چه قداستی داره .....تا حالا نمیدونستم این همه احترامی که به قران میزاریم واسه چیه !!ناراحت

کافیه چند تا ایه از انجیل و تورات رو بخونی /تناقض های که جدن و بدون اغراق یه بچه 10 ساله هم میفهمدش /توهین هایی که توی خود انجیل به حضرت عیسی و حضرت مریم شده /(و با این حساب ما مسیحی تر از مسیحیانیم )

و مدام در این فکرم که چرا ؟ واقعا چرا این همه مسیحی نمیرند حتی یک دور اناجیلشون رو بخونن ؟ چرا فقط مناجات هاش رو میخونن که هر کسی میتونه قشنگ ترش رو بنویسه ....چرا توی عصر ارتباطات و علم یه دینی که به این تابلوئی تحریف شده باید این همه طرفدار داشته باشه ؟تعجبو چرا 4 تا بچه مسلمون با دوتا جمله ی عاشقانه و محبت امیزی که در انجیل خطاب به خدا زده شده مسیحی میشند ؟تعجب

اونوقدر تابلو تحرف شده و اونقدر بدیهیه که این اناجیل به حضرت عیسی وحی نشده(بر خلاف اعدای مسیحیان که مدعی اند اناجیلشون به حضرت عیسی وحی شده )که اخرش با دوستان به این نتیجه رسیدیم که اگه ما (تیم دشمن شناسی ) قرار بود دین بسازیم اینقدر توش سوتی نمیدادیم !

و کلا به همه دوستان توصیه میکنم انجیل رو بخونن .....تا متوجه قداست اسلام بشید !

در ضمن دوستان اگه کسی میشناسید که مسیحی هست لطفا معرفی کنید  من یه چند تا کار باهاش دارم خیال باطل