سلام

تمام منابع شیعه و سنی بر این اتفاق نظر دارند که ظهور امام زمان درحالی به وقوع میپیوندد که صاحبان درفش های سیاه  از ایران اماده کننده مقدمات فرمانروایی اویند!

وجود دو شخصیت ایرانی موعودیعنی سید خراسانی ،یا هاشمی خراسانی و یاور اوشعیب بن صالح نقشی قابل توجه دارد ..............

یه مدت هست دارم یه کتاب میخونم به نام عصر ظهور نوشته اقای علی کورانی ..........نکات تازه و جدید و نابی توش بود که حیفم اومد شما رو از لذٌت خوندنش محروم کنم .

یه بخش از کتاب درباره نقش ایرانیان در ظهور هست که قسمتی اش رو بالا نوشتم و چند تا حدیث درباره ایرانیان گفته شده که من به شخصه وقتی میخونمشون کلا نسبت به اینده امیدوار میشم ...........

حدیث ها :

ابونعیم از ابوهریره روایت میکند : نزد رسول الله  یادی از عجم (فارسی )شد حضرت فرمود به خدا قسم اطمینان من به انها بیش از اطمینان به شما یا بعضی از شماست !

مسلم از ابوهریره نقل می کند :

هنگامی که سوره جمعه نازل می شد ما نزد پیامبر بودیم وقتی این ایه را خواند :"و آخرین منهم لمل یلهقوا بهم ....."و کسانی که هنوز به ایشان نپیوستند شخصی پرسید : ((یا رسول الله آنان کیانند ؟))حضرت پاسخی نداد تا دوباره و سه باره سوال کرد سلمان فارسی هم در ان جا بود حضرت دست بر شانه سلمان گذاشت و فرمود اگر ایمان در ثریا هم باشد ،مردانی از اینان به ان خواهند رسید .

.

پ ن :حالا که یه کم به خودمون امیدوار شدیم و فهمیدیم اقا یه کم مارو ادم حساب میکنه نامردیه اگه سرباز اقامون نباشیم

.