دل ِ شنی !

 

وباز ترس از شروع ِ یک موهبت دیگر ! ترس از قصه ی همیشگی ِ رمان های خیس شده از بارانِ آسمانِ چشم ها ....

ترس از تویی که می آیی ، بی تفاوت به رد پایی که می ماند ....میروی ....روی پادری ِ جلوی در مکث میکنی و اخرین ذرات باقی مانده به کفشت را از قدم هایی که درست همین چند لحظه پیش برداشتی ، میکنی .....اسوده تر میروی ....و من ترسان از موجی که جای قدم هایت را پاک کند ازین ساحل ِ مواج ِ دلم ...ارام دعا میکنم : مَد نکن دریا !

.

.

پ.ن : مخاطب خاص ندارد .

 

 

/ 10 نظر / 17 بازدید
زهرا

امو خوب چرو بدون مخاطب مینویسی؟ادم هزارتا فکر میکنه

عطر یاس

ایی که گفتی یعنی چه؟؟

سید محمد انجوی نژاد

ادامه هم داره .... مثل تمام فلانی ها .......

hadis_m71

جالب بود[رویا]

؟!؟!؟

uhum :)

کوثر به گوشم

بسم رب الشهدا قابل توجه افسرانِ جوانِ جنگ نرم و ستاره های حضرت ماه: دومین دوره آسيب شناسي انقلاب اسلامي بر مبناي انديشه ها و ديدگاه هاي امام خميني و امام خامنه اي باعنوان طرح "ودیعۀ الهی" در دانشگاه تهران و همچنین به صورت مجازی برای سایر شهرها برگزار مي گردد. والبته به یمن حضور پربرکت حضرت ماه در شهر بانوی مهتاب، ثبت نام این طرح در شهرمقدس قم هم آغاز شد. . . برای ثبت نام در تهران و قم و به صورت مجازی در سایر شهرها هرچه سریع تر به آدرس سایت "کانون رهپویان غدیر دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران" مراجعه کنید: http://www.raheghadir.com/

کوثر به گوشم

بسم رب الشهدا برخلاف شماف کامنت قبلیم مخاطب خاص داشت بچه های ولایی دغدغه مند و عاشق

من ترکش کردم ولی قبلش اون با کاراش به زبون بی زبونی گفت برو دیگه !!!! خواسته اش برام مهم بود ولی نمی تونستم !!! برای اثبات عشق رفتم !! ولی خودمو داغون کردم !! رفتن به جسم نیست !! به روحه !! دلم از بی وفایی آنانی که مدعی بودند به وسعت زمین و زمان گرفته !! رفت و با هجرش مرا تنها گذاشت ........ روی عشقی چند ساله پاگذاشت !!!

ندا

سلام خیلی خوشم اومد همه پستات با بسم الله شروع شده ای ول دمت گرم