و اما تو ای رهگذر !

"بسم رب الشهدا و الصدیقین "

 ٢۴ اردیبهشت سالگرد شهادت عمویی که هرگز جز در قاب عکس بالای مزارش  ندیدمش !

به امید شفاعتش در وانفسای قیامت . 

وصیتنامه ی  عموی شهیدم را تازگی ها پیدا کردم و خواندم .....پر است از پیام های متعالی و هوشمندانه ای که بعضی قسمت هایش را انگار همین امسال نوشته است ....بعد از آن فتنه هایی که دیدیم و درک کردیم و چروک های پیشانی رهبرمان را بیشتر کرد :

و اما تو ای رهگذر!


باید بدانی که هدف از آمدن و وظیفه ای که آن رسول امین با بانگی رسا در گوش نسلهای روی زمین زمزمه کرد چیست؟

 آیا آن بزرگوار دنیا را مکان جاوید توصیف کرد؟ آیا بتو بشارت تشکیل دادگاه الهی را پس از رفتن از این کره خاکی و اینکه آن محکمه ای که حق از باطل بطور کامل از یکدیگر جدا میکند نداد؟ آیا نصرت دین و بندگان خدا را به تو تعلیم نکرد؟ آیا ملاک برتری را فقط تقوی قرار نداد؟ آیا بتو نگفت که بزرگترین سلاحی که پوزه ابرقدرتها را بخاک میمالد ایمان است؟ آیا بشارت آمدن دوازده نفر وصی و جانشین خود را و اینکه آخرین آنها در غیبت می ماند و تا آنروزی که مصلحت باشد آشکار میشود بتو نگفت؟

 و آیا بتو نگفت آنانی را که ولایت دارند و امر خدا را انجام داده و ترک لذات و شهوات نموده اند پیرویشان کن؟

 و آیا بتو نگفت که ظالم مباش و ظلم را بر خود تحمل مکن و با کفار و کسانیکه بناحق بر دیگران حکومت میکنند جهاد کن ؟

آیا هدف از آن وظایف و زحمات دوازده وصی او مگر همه این نیست که در پایداری احکام بحق حضرت احدیت کوشا باشیم. و آیا مگر وظیفه ما این نیست که تا آمدن وصی دوازدهم باید پیروی از کسی کنیم که دارای ولایت باشد؟

پس تو ای انسان اسلامی ای که تعهد سپرده ای تا بجز بندگی خدا زیر بار هیچکس نروی اکنون جانشین آن رسول امین و حامل ولایت وصی دوازدهم تو را ندا در میدهد که هان ای مسلمین و مستضعفین جهان بپا خیزید، بیدار شوید، با هم متحد باشید و کسانی را که بر شما حکومت میکنند خائن به احکام خدا و رسول و اوصیاء او هستند آنان را از سر خود برانید و دین خدا را یاری کنید و بندگان خدا را نصرت دهید این حجت است که بر شما تمام میکند این حامل ولایت همه چیز را بخوبی میداند او دارای دیده بصیرت است او فرستاده و نائب بر حق حضرت صاحب الامر میباشد.

احمد بتاریخ 2/1/1364

/ 20 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مشكات128

شهید[ناراحت] كاش منم معنى شعادتو مى فهميدم[افسوس]

رحیمی

سلام یه مطلبی درباره استاندار فارس نوشتم بخونید یا حق

آب حیات

اللهم اغفر للمومنین والمومنات والمسلمین والمسلمات الاحیاء منهم و الاموات...

...

جالب بود ..کلی خندیدم !!!!!!!!!!

حيدريم

سلام در چهره اش فروغ الهی بر دو لبش سرود رهایی والاتر از هر آنچه که دانی مصداق تام "روح خدا" بود ... ميلاد بزرگ بانوي عالم حضرت فاطمه ي مرضيه مبارك باد. روز مادر را به همه ي مادران بخصوص مادران شهداي بزرگوار تبريك مي گويم. رحلت جانگداز حضرت امام خميني (سلام الله عليه) بر شما تسليت باد. شهادت شهداي روز قيام خونين پانزده خردادرا تسليت مي گويم. يا علي ع

حيدريم

سلام صحنه ي اي ديگر از فتنه گران: بي احترامي به آقا سيد حسن احمد است از محمد مختار كه حميدش نگاهدار بُود فاطي از عرش، بطن فاطمه است فاطر آسمانْش يار بود حسن اين ميوه ي درخت حسن محسنش يار پايدار بود ياسر از آل پاك سبطين است سرّ احسان ورا نثار بود علي از بوستان آل علي است علي عاليش شعار بود پنج تن از سلاله ي احمد شافع جمله هشت و چار بود دخترم شعر تازه خواست ز من مِعر گفتم كه يادگار بود صفحه ي 304 ديوان حضرت امام خميني سلام الله عليه يا علي ع

حيدريم

سلام ممنون بخاطر نظرتون خوب نظر شما از اون جهت بود كه افرادي كه سيد حسن اونها رو مورد تائيد قرار داده رو افراد منافق و ضد انقلاب مبدونين. اما از نظر من اينطور نيست. هيچكس در برنامه ي 88 نمره ي قبولي نگرفت اما امتياز كمتر رو من برخلاف شما براي جريان سازماندهي دهنده براي توهين به سيد حسن ميدونم. خودتون هم كه ميدونين اونا كي هستند. اين تفاوت طرز فكر باعث ميشه قضاوت ها متفاوت بشه. در كل بخاطر حفظ ادب در نظرتون تشكر ميكنند. در اين پست به ميزاني كه در يك عمر فحش نخوردم فحش شنيدم. بعضي ها روحيه اي هوچيگر دارند و از همين دسته افراد بودند كه آن افتضاح و بي حرمتي را به بار آوردند. بسيار تشكر از حضورتون يا علي ع

سامر

سلام.انگار علاوه بر ما سر شما هم شلوغه.کم نوشتید و دیر به دیر.اما به هر حال باز اصل مطلب رو نوشتی آبجی. بگذریم.م.فق باشید و رهرو راه شهدا.