عنوان براش پیدا نکردم

سلام

بعضی وقت ها تا درگیر موضوع یک ایه ی قران یا حدیث یا روایت نشوی درک نمیکنی عمق فاجعه رانیشخند

مثلا وقتی سر کلاس درس یک استاد ضد ولایت فقیه نشسته ای و دارد تاریخچه و دلایل انحراف خوارج را به تو درس میدهد میفهمی که چقدر سخت است عمل به حدیث  :" انظر الی ما قال لا تنظر الی من قال "

پ.ن :

در راستای اعلام موضع در برابر ٣ تن از استادان اونوری عکس خفنی از مقام عظمای ولایت زدیم بیخ کلاسورمون تا ببینیم  کی میخواد نُطُق بکشه !!!!!!!!

/ 9 نظر / 12 بازدید
امید

ملت اعصاب هم ندارند ها ...

mitra

salam khoshhal misham be man ham sar bezani

مشکات۱۲۸

اى ول دارى[نیشخند][چشمک]

کفش

عنوانش رو بذار : تاببینم کی می خواد نطق بکشه نقطه

نحل

بیذو یکم بگذره بعدا:دی

حميد

خدا به نطق كشاش رحم كنه[من نبودم]

محمد علی کاظمی

سلام خواهرم[گل] متاسفانه اين انحراف و ضد ولايتي در بين به اصطلاح تحصيل كرده ها و به اصطلاح روشنفكران بيشتر ديده ميشه كه اونم بخاطر اينه كه تحت تاثير القائات غرب قرار گرفته و كسي نبوده كه پاسخگوي آن القائات و آن اشتباهات باشد و هر كه بوده ( اكثرا ) خواسته بصورت خشك و خشن با آنان برخورد كنه كه حاصل آن شده اين كه مي بينيم . ما بايد نرمي و سختي را همراه هم داشته باشيم و تعادل را حفظ كنيم و ابتدا با منطق و استدلال و با زبان خود طرف مقابل با وي صحبت كنيم ، اگر طرف مغرض نبود ، برمي گردد و اصلاح مي شود و اگر مغرض بود قبول نمي كند ، اينجاست كه بايد از قوه قهريه استفاده كرد . كار شما هم كار انقلابي و خوبي بوده ولي خوبه كه با استادتون با زبان خودش هم مناظره كنيد تا ببينيد چند مرده حلاجه . موفق و شاد باشيد[گل]